Warzone 2100

Warzone 2100 je 3D realtime stratégia o boji za znova vybudovanie sveta, ktorý bol takmer zničený jadrovými raketami.

Hrať môže buď jeden hráč v kampani, alebo v súboji, tutorial, prípadne viac hráčov online. K dispozícii je viac než 400 technológií kombinovaných s návrhom zbraňových systémov, takže je možné si poskladať množstvo rôznych jednotiek a použiť odlišnú taktiku.

Warzone 2100

Warzone 2100

Warzone 2100 bola nnavrhnutá Pumpking studios, publikovaná Eidos Interactive a momentálne je vyvíjana projektom Warzone 2100.

V porovnaní s podobnými hrami, Warzone 2100 má viac možností akobudovať techniku – rône druhy motorov, stupeň panciera a typ zbrane – napr. ťažký guĺomet, rakety, opravná veža, lietadlo, a.p.  viac možností pre využitie rôznych typov radarových sustémov na detekciu pohybu nepriateľa prípadne radarov protivníka a delostrelectvo, ktoré tieto radary využíva ale hlavne technologický vývoj, ktorý postupuje v stromovej štruktúre od najjednoduchších prvkov po zložitejšie.

Cheats: pred použitím musíte aktivovať: Shift + Backspace

Stlačením Enter kódu a Enter sú konkrétne Cheats funkčné – Obtiažnosť kód hard, normal, easy, let me win, Power kód  more power, superpower, whale fin, … ďalšie cheats nájtete tu.

Hru Warzone si môžete stiahnúť z nasledovnej stránky prípadne na tejto stránke

Pridaj komentár